Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ismertek olyan (magán) fogásza...

Ismertek olyan (magán) fogászatokat Budapesten, ahol jelenleg is működik minden szolgáltatás?

Figyelt kérdés
A vírus miatt nem tudom megcsináltatni a tömést a saját orvosomnál, de fontos lenne elintéznem.
2020. márc. 30. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehol nem intéznek olyat, ami nem sürgősségi.
2020. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez micsoda?

[link]



Hasznosak vagytok már megint...

2020. márc. 30. 10:45
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Az lehet, hogy egyes rendelések működnek, de a fogorvosoknak, még a magán fogorvosoknak is, megtiltottak a sürgősségi ellátáson kívül (értsd foghúzás) mindenféle kezelést.
2020. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy normális orvos a menthető fogat nem húzza ki főleg nem maganba. Lehet találni főleg Pesten maganban jo pár dokit, biztos vagyok benne h rendesen ellátnak
2020. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talált valaki már akár egyet is? Mit nem lehet azon megérteni, hogy MEGTILTOTTÁK nekik. Szerinted mi fog történni, ha egy fogorvos egy ilyen kezelés során megfertőződik, utána megfertőz még jó néhány pácienst? Minimum etikai bizottság elé kell állnia, mint a szegedi professzornak, rosszabb esetben kizárják a kamarából és nem praktizálhat. Szerinted meg fogják kockáztatni? Fogorvosnál nem viselhet a páciens szájmaszkot.
2020. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindentment fogorvosi rendelő Budapest
2020. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100 százalék, hogy vannak olyan fogorvosok, akik mindent megcsinálnak most is. Ők sem akarnak tönkremenni. Én is fogok egyet keresni, mert fáj a fogam. Majd mindjárt várok vele hónapokat, hogy aztán kihúzzák. Arra számítani kell, hogy alaposan kikérdeznek, meg nem adnak róla számlát. Amúgy meg, aki itt háborog, az azt hiszi, ha majd a politikusnak durran be a foga, az nem lesz ellátva? Fél perc alatt találnak bárkit, aki megcsinálja.
2020. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7: ha találsz valakit, oszd meg velem privátban majd.

Köszi :)

2020. márc. 30. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a rendelő ahova járok küldött SMS-t hogy habár az oldalon az van hogy nincs rendelés de probléma esetén keressem őket nyugodtan. Tehát érdemes maganrendelőket hivni ha baj van
2020. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Golden Dental Budapest
2020. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!