Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hát ez a magyar egészségügyi...

Hát ez a magyar egészségügyi szolgáltatás valami szörnyű itthon. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

attól függ. Ha fizető beteg vagy, akkor nagyon gyorsan és szívélyesen szolgálnak ki.


De én azért tudok olyan kórházat, amire azt mondja a köznyelv, hogy oda csak akkor menjél, ha már mindegy.

2012. dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó tapasztalataim vannak.
2012. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az infrastruktúra le van robbanva, néha találkozni trehány, lekezelő doktorokkal. De alapvetően a szolgáltatás színvonala a befizetett összeghez képest kiemelkedő, az orvosok nagy része kb. csodát tesz azzal, hogy még mindig tudja működtetni.
2012. dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is mindig elláttak rendesen.

Nekem egy rokonom volt kint Dániában, ismert alapbetegsége van, asztmás.

Elkezdett köhögi, náthás lett / hideg könyvtárban tanult, 18 órakor lekapcsolták az egyetemi könyvtárban a fűtést/. Ott a háziorvoshoz is mindig előre be kell jelentkezni. Elmondta, hogy mi a panasza és hogy milyen betegsége van. 5 nap múlva kapott időpontot, hogyha még beteg menjen be.

Telefonon keresztül látta el a háziorvosa addig is itthonról.Most már kész gyógyszertárral utazik.

Talán még itt nem tartunk, a műtéti előjegyzések időpontjai borzalmasan távoliak.

Nálunk a gyermekosztályt 2 néha 3 orvos látja el éjjel-nappal. Ezt, hogy lehet engedni, mint az igás lovak, de komolyan. És természetes elvárás irányukban hogy legyenek mindennap kedvesek, odafigyelőek, persze én is elvárom. Csak mintha azt nem vennénk figyelembe, hogy emberből vannak. Máshol sem jobb a helyzet.

2012. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Flector 67 ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!

Képzeld mi lesz most, ha az összes idős orvos nyugdíjba megy.

2012. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös. Az is baj, hogy az ápolónők is nyugdíjba mennek majd. Nélkülük se működik az egészségügyi ellátás.


A kérdésre válaszolva nekem eddig néhány apróságot leszámítva nincs bajom a rendszerrel. Lehet júliustól megváltozik a véleményem.

2012. dec. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából nekem csak annyi a bajom ,hogy 1-2 órát kell várni egy torok fájás,láz v hasonló kivizsgálása miatt. Pl.multkor fájt a torkom és 1.30 órát kellet várni... bekopogok ,hogy mi a fa**om van és kiderűlt ,hogy az orvos kávézgatot és beszélgetet az asszisztensével. Megszólal:"Micsoda? vannak még betegek?!"--"egy pillanatot kérek" fél óra mulva kezdték el a betegek vizsgálását.
2012. dec. 24. 19:47
 8/11 Flector 67 ***** válasza:
100%
1,5 óráig kávézott az orvos? Ezt azért nehezen tudom elhinni, már bocs.
2012. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 homo ludensz ***** válasza:

Volt olyan hogy EKG-ra 3 hét múlva kaptam időpontot 9órára. Odamentem 2. voltam azután vagy fél 11 kor jött a doktornő mert addig röntgenezett. Addigra már egy tucatnyian vártuk és mind 9 órára volt időpontunk.

Ugyanezen kórház égisze alatt működő CT.-t 10 perc alatt megcsinálták igaz itt is vártunk 3 hetet az időpontig.Nem tudnék általánosítani de tény hogy agyonterheltek az orvosok és aki fáradt az türelmetlen esetleg udvariatlan.

2012. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Figyelj más fél óráig biztos h nem kávéz gathatott azt tudom de amikor be nyitottam pont kávézott.
2012. dec. 27. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!