Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rendelt a múlt héten/előtti...

Rendelt a múlt héten/előtti héten valaki a Pingvin Patikából? Mi van akkor, ha nem jon a kifizetett csomag?

Figyelt kérdés
18-an rendeltem és meg mindig semmi hir, kifizettem, emailekre nem valasgolnak. Mi a teendőm ilyenkor?
2020. márc. 31. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg le vannak terhelve, ha nem SOS, várj még, ha valamit nem lehet beszerezni, arról értesíteniük kell.
2020. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez van kiírva a főoldalukra.

Tisztelt Vásárlóink! A kialakult helyzet miatt, tömeges megrendelés érkezett webáruházunkba az elmúlt hetekben, ami sajnos megnövekedett kiszállítási időt eredményez, a 2020.03.24. után leadott rendelések várható kiszállítási ideje körülbelül 3 hét. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az Ön és kollégáink egészségmegőrzésének érdekében a patikai átvétel lehetősége határozatlan időre szünetel, illetve a választható Pick Pack Pontok listája folyamatosan változik. Megértésüket és türelmüket köszönjük!

2020. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen de en 18-an rendeltem:/
2020. márc. 31. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a szöveg már kint van náluk jó egy hónapja vagy több ideje, március eleje óta biztosan, én ezért nem rendeltem tőlük, minden gyógyszertárnál ugyanez van, hetekig kell várni.Biztos, hogy megkapod amit rendeltél, ha van raktáron nekik, de tuti nem a 24 rendelésektől vannak elcsúszva a kiküldéssel.
2020. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Más webáruházakban is csúsznak a rendelések, megrohamozták most őket. Ahonnan én szoktam patikából rendelni, ami a munkahelyem közelében van, beszüntették a webáruházi rendelést most, mert nem tudják kiszolgálni a webes rendeléseket, nincsenek sokan, és most rájuk a pultban van szükség.
2020. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!