Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK! Állítólag múlt...

SEGÍTSETEK! Állítólag múlt héten feladtak nekem egy csomagot, lehetséges hogy még nem ért ide?

Figyelt kérdés
aprod.hu-n vásároltam előreutalással egy telefont, és miután megvettem az eladó a profilját is törölte a hirdetéssel együtt így nem tudok neki írni, nem tudom elérni. A beszélgetés elején még a személyes átvétel is felmerült csak sajnos túl messze lakik tőlem, meg persze a számlaszámot, nevet, várost tudom, így úgy gondolom nem valószínű hogy lenyúlta volna a pénzt. Szerintetek már tegyek feljelentést vagy csak a csomag késik? Fordult már elő valakivel ilyesmi? már 1 hete nem kaptam semmi hírt a telefonról kérlek segítsetek! :(

2012. nov. 19. 14:34
 1/5 anonim válasza:

A csomagot a feladója tudja csak kerestetni.

Telefonon nem tudod felhívni az eladót?

Ha sehogy nem tudod felvenni a kapcsolatot vele sanszos, hogy lelépett a pénzeddel.

De jó hogy naponta 10 ilyen kérdés van, soha nem tanuljátok meg, hogy ismeretlennek ne utalj előre??

Ez magyarország...

2012. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a WATERA a majdnem tuti megbízható! Ha máshol rendelsz inkább vállald az "utánvét" költségét, de ne fizess előre!
2012. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy voltam vele hogy majd írok neki fene gondolta volna hogy a hirdetéssel együtt a profilját is törli. Számlaszám alapján mindenkit meg lehet találni, ha feljelentem le tudják nyomozni nem? Ennyire elvetemült lenne hogy így is képes lenyúlni valakit? Meg abból gondolom hogy nem átverés mert miután eladta nekem rögtön törölte a hirdetést, ennyi erővel fenn hagyhatta volna még hetekig és több embert is átverhetett volna. Mit gondoltok? :S
2012. nov. 19. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:

kérd el tőle a feladási papírt amivel igazolja hogy postára adta.


Ha ez megvan és mégse kaptad meg, akkor te is utána tudsz kérdezni!

2012. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudakozványt a feladást követő 15. naptól lehet, a feladóvevénnyel, vagy másolatával. Indíthatja a feladó de akár a címzett is. Viszont ha elveszik és kártérítésre kerül a sor, az csak a feladót illeti meg...
2012. nov. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!