Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Refluxot csak türközéssel...

Refluxot csak türközéssel tudják megállapítani vagy van valami kevésbé fájdalmas módja is?

Figyelt kérdés
vagy a tünetek lehet kezelni enélkül is? Én pl. csak köhögök reggelente ez miatt, vagy valszeg ez miatt, de godnolom baj abból nem lesz, ha valami savtalanítót szednék, nem? Ajánlatok?
2010. júl. 27. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bementem a dokimhoz, elmondtam mi a helyzet, hogy sokat fáj a gyomrom és ég a nyelőcsövem. Írt fel gyógyszert mondta szedjem egy hónapig és menjek vissza. Elmúlt szerencsére a gyógyszertől zeke a bajaim. Ezért továbbra is ezt kell szednem. De engem sehova se küldött...
2010. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tükrözéssel nem lehet refluxot megállapítani azzal csak azt tudják megnézni nincs e maródás valahol.Azt te érzed hogy visszajön e a sav.Abban az esetben kell szedni savbeállítót csak Quamatelből a leggyengébbet adják recept nélkül. Ha már feljön a sav a nyelőcsőbe és még a légcsövet is ingerli akkor Maalox szuszpenziót nem árt beszedni ami bevonja a nyelőcsövet gyomrot és közömbösítí a savat.
2010. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem menj el a körzetidhez és ha kell ugyis ír fel rá gyógyszert.
2010. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen a savbeállító tablettáknál is érvényes mint minden gyógyszernél hogy az egyik személynek ez a jobb a másiknak a másik. Ezért azt próbálni kell hogy melyik jobb.
2010. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!