Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen szájöblítőt adnak...

Milyen szájöblítőt adnak műtétek előtt?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy műtétem előtt adtak a Kék Golyó utcában egy szájöblítőt, ami szinte összehúzta a számat, kissé kesernyés ízt hagyva maga után. Érdekelne, hogy mi lehet ennek az öblögetőnek a neve. Előre is köszönöm a segítséget.

#műtét #Száj öblítő #szájöblítő
2020. ápr. 14. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem otthoni használatra való szájöblítő, és nem is az a funkciója.
2020. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm kioktató válaszodat, de sajnos semmire sem megyek vele. Inkább ne is írtál volna. Láttál a kérdésemben olyat leírva, hogy otthoni használatra szeretném??? Ugye, hogy nem! Bizonyára, ha ezt otthoni használatra is lehet/lehetne vásárolni, akkor vény nélkül is megvehető (lenne) bármelyik patikában. Ez esetben, akkor hülyeséget válaszoltál. Ha pedig vényköteles, akkor majd az orvos eldönti, hogy kinek írja fel, vagy egyáltalán felírja-e. Ha pedig nem is lehet vényre kapni, akkor meg pláne felesleges az okoskodásod.

Ha jól tudom a Gyakori kérdések weboldal azért lett létrehozva, hogy szinte bármit meg lehessen kérdezni, amire kíváncsi az ember. Én erre vagyok most kíváncsi, pusztán azért, mert szeretem/szeretném tudni, hogy mivel kezelnek, mit adnak nekem.

Végezetül pedig:

- ha nem tudsz válaszolni a kérdésre -> ne írj, mert így is rengeteg felesleges válasz van itt.

- ha hülyeségeket írkálsz -> inkább ne írj

- ha valami extraszellemeset, igazán nagy poént tudsz írni egy adott kérdésre, vagy kommentre reagálva, aminek van szórakoztató értéke is (még ha ez nem is egy hasznos válasz) -> csak akkor írj.

- Ha esetleg mégis tudnád a választ erre a kérdésemre -> akkor írj. (Tudom, hogy most már azért sem írnád le a választ, de lehet, hogy mást is érdekelne, így a birtokodban lévő információval neki is segíthetsz.)

- ne te döntsd el más helyett, hogy miért akarja tudni a választ, ha nem írja le konkrétan (ugyanis most is lukra futottál azzal, hogy megelőlegezted nekem, hogy én biztos otthoni felhasználásra keresek ilyen szájöblítőt.)

2020. ápr. 15. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!