Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A koronavírus miatt semmilyen...

A koronavírus miatt semmilyen vizsgálatot nem végeznek el sztk-ban/kórházban? Mi lesz az időponttal?

Figyelt kérdés

Nekem Szfehérvárra van időpontom MR-re a jövő hétre, de gondolom, hogy nem csinálnak most ilyeneket.


Valaki tud arról valamit, hogy mi lesz a meglévő időpontokkal?



2020. ápr. 15. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Telefonálj be, de valószínűleg határozatlan időre elhalasztottak mindent.


Még az elején vagyunk a járványnak, nem lehet tudni hová fajul, ezért óvatosak.


Kitartás.

2020. ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a kórházat, hogy fogadnak-e. Egy fideszes ismerősöm szerint minden rendben, minden szakrendelés működik, senki sem marad ellátatlan, gond nélkül fogadnak minden beteget, stb. Az én saját tapasztalatom ennek az ellenkezőjét mutatja. Mindenhol törlik az időpontokat, rendelőkbe nem lehet bejutni. Ami nem életmentő beavatkozás, azt elhalasztják a járvány utánra. Hívd fel a kórházat, de valszleg az időpontodat már törölték, jó, ha ősszel sorra kerülsz. Ha sürgős, én most keresnék a helyedben magánrendelőt. Nagyon nem szeretnék MOST beteg lenni. :( Gyakorlatilag senkit sem látnak el. Aki nem koronavírusos, azzal egyáltalán nem foglalkoznak, aki koronavírusos, azzal közlik telefonon, hogy maradjon otthon. EZ most az eü ellátás...
2020. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha elhalasztják az időpontokat az még a jobbik eset, mert nekem 2 helyen is sorba kéne állnom, 2 különböző városban, hogy újra MR időpontom legyen. Magánrendelést néztem az meg 40-50 ezer körül van, és az már annyira nem kevés. De majd felhívom a kórházat a jövő héten, talán tudnak vmit majd mondani.
2020. ápr. 15. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel, de ugye mi azt sem tudjuk, hogy milyen sürgős ez a vizsgálat. Már sok magáncég és állami fenntartású intézmény is beszüntette a vizsgálatokat.
2020. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel K.Miklóst, ő biztos tudja.
2020. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, csak pont elveszett a száma. Anikótól meg már nem szívesen kérem el, mert folyton őt nyaggatom a telefonszámok miatt. A Jani meg nem tud semmit. Hiába kérdezem bármiről. Esetleg te tudsz vele beszélni? Bár biztos elfoglalt mostanában.


Amúgy nem sürgős az MR, vártam már rá majd 4 hónapot, csak hát erre nem számítottam.

2020. ápr. 16. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!