Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hónapok óta tartó krónikus...

Hónapok óta tartó krónikus ínhüvelygyulladással hova forduljak a járvány után?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a jelenlegi járványhelyzetben nincsenek nyitva a magánrendelők, vagy amik nyitva vannak, azoknak korlátozottak a lehetőségeik. Amikor kinyitnak, és újra lesznek műtétek, fizikoterápiàk, akkora szeretném, ha tudnàm, hogy hova érdemes mennem. Kérlek ajànljatok akár orvost, intézményt, akár kezelést tapasztalat alapján. Leírom, mi az ami már volt, és nem segített.


Januárban háziorvos által felírt szteroid tabletta (rheosolon) + cataflam kombó nem hatott. Ezután magánban kiírt MR vizsgálat alapján tisztán látható volt az ínhüvelygyulladás a hüvelykujjamnàl, illetve a csuklómban. Ezért pihenést, rögzítőt (ligaflex manu) írtak fel, flectorral. Eredménye nem lett, így 6 alkalmas lökéshullàm terápia jött, ami szintén nem javított. Közben kipróbáltam rengeteg krémet, így kérlek, azt már ne írjatok. A kijàràsi korlátozás előtt kaptam ínhüvelybe szteroid (diprophos) injekciót, Arcoxia gyógyszert, illetve egy másik fajta rögzítőt (pollex-med). Ez végre hatott, de amikor finoman használtam volna pár órában a kezem, jobban fájt, mint az elején, fogni se tudok. Jelenleg csak flectorral kibírható a helyzet. Ami még fontos, hogy január óta nem tudtam, és nem is dolgoztam, itthon pihentettem, és ennek ellenére nem javult. Kérlek ajànljatok bármit, ami nektek bevàlt. Köszönöm!



2020. ápr. 27. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
SEbészet.
2020. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!