Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi van a plazmaadasi alkalmass...

Mi van a plazmaadasi alkalmassagi vizsgalaton?

Figyelt kérdés

Mi van a olazmaadasi alkalmassagin?

Sziasztok!


Szeretném tudni, miket néznek az alkalmassagin? Tudom h egy "altalanos" felmerest csinalnak, de ez mit takar?


Suly, magassag, vernyomas? Esetleg bele neznek e a számba h gyuladt e a torkom vsgx a fogaim rendben vannak e, vagy hogy nezik e hogy mennyire szaraz a bőröm, vagy hogy esetleg ha faj a fejem akkor a fajdalomcsikkapito befolyasolja e a dolgot?


Bocsi ha hulyeseget irok, de irtozom az orvosoktol, de szeretnek segiteni masokon a plazmaadassal!



2020. ápr. 27. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az egyik plazmaadással foglalkozó cég oldaláról másoltam ki,én voltam már nagyjából tényleg ezek vannak, bár nekem a bőrömet nem nézték eddig egyszer sem. Illetve kérdezdted a súly és magasságmérést, magasság nincs csak súly,torkomat sem nézték még meg soha. Ja, meg ugye a vénavizsgálat van a donorteremben hogy alkalmas e a vénád.


történik egy rövid orvosi vizsgálat. Ennek során megnézzük a bőröd és a nyálkahártyád állapotát, meghallgatjuk a szívműködésedet, a légzési hangokat és áttapintjuk a hasadat. Ez mindössze néhány percet vesz igénybe. Eszközös vizsgálatot (pl. EKG) nem végzünk. Ha minden eredményed kielégítő és a vitális paramétereid is rendben vannak (vérnyomás, pulzus, hemoglobin szint, testhőmérséklet), már indulhat is az első plazmaadásod!

2020. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szádba néztek?
2020. máj. 1. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem néztek
2020. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ma voltam alkalmasságin az Árkádban, nekem belenézett a torkomba.. Szóval lehet hogy cég, vagy orvos függő.
2020. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!