Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Munka alkalmassági vizsgálaton...

Munka alkalmassági vizsgálaton levetetheti a doki a melltartót is vagy esetleg mondhatja, hogy bugyira vetkőzzek?

Figyelt kérdés
Egy havi munka lenne itt a faluban ahol lakom és kb annyit kell csinálnom, hogy a rendezvények szervezésében segédkezek, plakátolás, ilyesmik. Nem tudom, hogy ez a munkakör megköveteli-e, hogy félmeztelenre vetkőztessen a doki a vizsgálatkor.
2018. júl. 5. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát figyi, irodai melót végzek, semmi megerőltető, de az üzemorvos EKG-t is csinál, amihez bizony bugyira kell vetkőzni. Nagy kaland...
2018. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hogy én miért nem tanultam üzemorvosnak :-(
2018. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Voltam már EKG-n, nadrágot nem kellett levenni.
2018. júl. 5. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
hát akkor az 1-est átverte az üzemorvos :D
2018. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eléggé 😂😂
2018. júl. 6. 00:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, melltartó nélkül sokkal jobban hallani, ha valami elváltozás van a tüdőnél.


Bugyira meg nekem a gerincem miatt kell vetkőzni, mert ferdülésem van, és az orvos dönti el, alkalmas vagyok-e a hosszú távó pl. görnyedős munkavégzésre.

2018. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. A nadrágot a visszerek és a térdreflex ellenőrzés miatt kellett levenni, a melltartót az ekg miatt, amúgy nektek miért az a fontos, hogy ruhában lehessen maradni, és nem az, hogy átfogó viszgálatot végezzenek rajtatok...? o.O
2018. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Melltartót simán levetetteti,bugyira vetkőzés ritkán fordul elő
2018. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi erővel a munkaalkalmasságin rákszűrést is csinálhatnak nem? Az egyes hozzászóló kb ezt mondja. Amúgy csak nem akarom magam mutogatni úgy hogy közben meg nem is kell, csak a doki ki akarja élni a vágyait.
2018. júl. 9. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:
A melltartó levételéhez sajnos hozzá kell szokni,azt szinte az összes orvos kéri,bár igazad van hogy melltartóban is meg tudna az orvos hallgatni,csak hát kevés orvost érdekli neked mi lenne a jobb és kényelmesebb.A bugyira vetkőzést nem értem felnőttek esetében.A visszér nem kizáró ok,hogy a munkára alkalmas legyen valaki és ahhoz elég lenne a nadrág szárát feljebb húzni.De szerintem kevés helyen kell bugyira vetkőzni.
2018. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!