Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez igazi, vagy átejtés lehetett?

Ez igazi, vagy átejtés lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap felhívtak az esti órákban, hogy lehetőségem van koronavírus szűrésre menni a következő 3 napban (tehát 1-jén, 2.-án és 3.-án). Én a harmadik kerületben lakom, a mintavétel a 12.kerületben lenne. Hogy is van ez? Mikor kérdezték, kitöltöm e online a kérdőívet, vagy majd ott, mondtam, hogy inkább online. Megadták a linket, beléptem, de belépési kódot nem kaptam. Visszahívtam és hebegett-habogott az illető, majd kivágta magát azzal, hogy akkor majd helyben kitöltjük. Elbizonytalanodtam.

2020. máj. 1. 07:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Továbbá azt sem mondta az illető fizetős e vagy sem. A telefonszámára azt írta a tudakozó, hogy titkos és az általa megadott 80-as számot sem találom a tudakozóban.
2020. máj. 1. 07:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Reprezentatív minta alapján átfogó szűrővizsgálatba kezd május 1-től Magyarországon a Semmelweis Egyetem vezetésével a négy hazai orvosképző.

Május 1. és 14. között az ország 7 régiójában pontos időpontokra, előre meghatározott helyszínekre: háziorvosi rendelőkben, járóbeteg-ambulanciákon és szűrőbuszokban várják azokat, akik előzetesen levélben és adott esetben telefonon értesítést kaptak az egyetemektől.


[link]

2020. máj. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem az a reprezentatív minta lehet, hanem egy magán.Ide nem fontos elmenni.
2020. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem család. Behívnak, időpontra, közben kirámolják a lakásodat.
2020. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!