Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eü. Boltban (céget nem írok)...

Eü. Boltban (céget nem írok) vásárolt ismerősöm 3 db szájmaszkot 2000/db. Otthon derült ki, hogy nem illeszkedik az archoz, hézagos, nem zárja le a levegőt. Milyen kereskedői erkölcsöt tükröz ez?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
2000/db?? Nem 200 inkább?
2020. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek hozzá, de ha jól emlékszem FF2 - nek (vagy ff3 -nak) megfelelő...cucc. Nem értek hozzá annyira. Ezzel együtt nekem is van kétféle is...(egyikek egyszerűbbek, a másikak...). Kettőezer/db amiről írtam a kérdést. Nem 200. 3x 200 Ft miatt nem írtam volna kérdést. Sajnos, 2000. Kisnyugdíjas az illető, egy rokkant és egy egyetemista családtaggal. Így vannak 3-an. 6000-t kiadott a 'semmiért'.
2020. máj. 2. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fejed alakja rossz.
2020. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ffp2 maszk, vagy amin nincs külön légzéskönnyítő szelep, az egyik sem illeszkedik az emberek arcához. Ezt úgy kell felvenni, hogy kicsit rányomni az arcra és levegőt fújni bele és elvileg rászorul, de van, akinek az arca nem egyenletes, akkor nem fog rá rendesen illeszkedni, viszont annyi védelmet ad, amennyire szükség van egy zárt helyen hordáshoz.
2020. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szelepes
2020. máj. 4. 02:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég kerek fejem van, és többféle maszkot vettem már. A fele nem jó nekem. Felpróbálni ugye nem lehet, sajnos lutri a dolog. Nem feltétlenül a kereskedő hibája.
2020. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!