Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol végeznek ingyen koronavíru...

Hol végeznek ingyen koronavírus tesztet?

Figyelt kérdés
Halasztott műtéteket koronavírus tesztet kérnek. Magánúton 60 ezer forint és műtétre kellene mennem.
2020. máj. 5. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ingyen sehol.
2020. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen típusú tesztet fogadnak el? Mert többféle van és más az ára is.
2020. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
PRC tesztet.
2020. máj. 5. 12:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Az orvosknak kell intéznie. Ezt te nem tudod, csak magán úton, az meg nem ingyenes. De hiába csinálnád meg magánúton, az nem akkreditált és nem fogják elfogadni.
2020. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki a műtétet végzi, SEBÉSZ szervezze meg a tesztet! Üdvözlettel, egy háziorvos!
2020. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
PCR még mindig, a PRC az Kínai Népköztársaság.
2020. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ambuláns műtétje lesz a fiamnak jövő héten, a kórház hívott tegnap (amúgy márciusban lett volna a műtét), hogy holnap menjünk be hozzájuk a műtét előtti kivizsgálásra, ahol korona tesztet is csinálnak, ha rendben van, hétfőn műtik.


Szóval azt mondom, hogy beszélj az orvossal, úgyis kell új időpontot kérni a műtétre, akkor majd elmondja a teendőket.

2020. máj. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó:


Ebből látszik mennyi értelme van ennek az egésznek. Semmi. :D. Jó jó most negatív lesz az eredmény, de a kettő között simán ellehet kapni.

2020. máj. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, a gyerek is ezt kérdezte, hogy akkor a műtétig bent kell-e maradnia, hogy a kettő közötti időben biztos ne kapja el? De nem, nem kell.

Most erre mit mondjak? Nem én találtam ki, hogy így legyen, csak megirtam a kérdezőnek, hol érdeklődjön és máshol hogy megy.

2020. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez fura, mert 2 teszt között nem lehet hazamenni értelem szerűen, bár gyereknél ezt lehet, hogy máshogy kell csinálni. Ahol dolgozom ott ingyen megcsinálják nekem, ha szeretném, vagy orvos miatt kell negatív papír róla.
2020. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!