Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális h az egézségügyben...

Normális h az egézségügyben ha telefonálok idõpontért soha nem veszík fel? Ennyire elvan cs. Ve az egezsegügy hogy se személyesen nem lehet idopontot kerni, mert odanyújtanak egy telefonszámot amit ja hívsz ugysenm vesznek fel

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 07:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

bocsánat az elírásért.

Úgy értem hogy ennyire elvan cse.szve az egézsségügy h se személyesen nem lehet idõpontot kérni se telefonon mert a számot ha hívod nem veszik fel ..


Mit lehet ilyenkor tenni?

2020. máj. 7. 07:40
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem normális. Most hogy kiürítették a kórházakat a semmiért, az orvosok jég a nővérek bent kártyáznak meg orgiáznak. mert semmi dolguk nincs. Belső forrásból tudom.
2020. máj. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jav: nem jég hanem meg
2020. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez máskor is így volt a vírus előtt is. Nem kell mindent a vírusra fogni.Addig kell hívni amíg fel nem veszik.
2020. máj. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meglehet, csak kezdéskor, vagy d.u. 2, vagy 3 órától veszik a bejelentkezéseket.
2020. máj. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

7oratol egesz 8ig kb.10x hívtam.

Nyitva vannak mert ki van írva.

2020. máj. 7. 08:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Orgiaznak 😂😂 neked mindegy, aki ezt elhiszi azon úgyse lehet segíteni. 😂
2020. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyitva vannak 7-től? A rendeléseket sem kezdték el soha időben, nemhogy ilyenkor legyenek pont bent már a legelején.
2020. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem meg az h belekotyogsz abba amihez semmi közöd , csak h beledugd teis vmibe az orrod es kiéld a fusztrációd a gyakorikon.


Legtöbben itt az ismeretlenben élitek ki magatokat.

Inkabb lépek az oldalról, ennyi rosszindulatú gonosz emberrel nem akarok soha az életben még a netten sem találkozni.

Az Isten óvjon engem az ilyenektōl!

2020. máj. 8. 12:18
 10/12 A kérdező kommentje:
7nek szólt.
2020. máj. 8. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!