Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lassan két hete próbálom...

Lassan két hete próbálom elérni a SOTE Ortopédiai Klinikát a Karolina úton, valaki tud esetleg más telefonszámot?

Figyelt kérdés
A 06-1-209-3355-ös számon próbálkoztam (elvileg ez a betegelőjegyzés) nagyon sokszor, de nem veszik fel. Fontos lenne minél előbb elérni, mert gondolom úgyis több hónapra kapok időpontot.. :/

2016. febr. 22. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen időpontban próbálsz telefonálni? Mert az sem mindegy. Egyébként ha nagyon nem veszik fel, akkor van ott még egy másik telefonszám is (466 66 11). Illetve be lehet battyogni gyalog is ha nem laksz messze.
2016. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbálom a másik számot is, hátha. Igazából próbáltam már délelőtt is több időpontban meg délután is több napon :D

A honlapon olvastam valamit, hogy 2016 tavaszán új épületbe költöznek, nem tudom, ennek van-e köze a dologhoz.

2016. febr. 23. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam egyébként, hogy valószínűleg a költözés miatt átmenetileg egyébként se nagyon fognak tudni beteget fogadni, úgyhogy addig nem is tartják fontosnak az előjegyzést. Meg hát ugye a magyar egészségügyet ismerve, lehet még nagyjából se tudják, hogy mikorra végeznek a költözéssel.
2016. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na kaptam egy másik számot, ezen keressétek, ha másnak is gondja van: 06-1-466-9878. Amúgy akihez szerettem volna menni augusztus végén rendel legközelebb, úgyhogy nagyon durva a várólista :(
2016. febr. 25. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!