Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek milyen orvosból...

Szerintetek milyen orvosból lehet Magyarországon a legkevesebb?

Figyelt kérdés

Vagy a világon?


Pl. agysebészek gondolom nem sokan vannak.



2020. máj. 8. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Plasztikai sebészből sosem elég a mai világban 🤣😁
2020. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Érsebész, háziorvos, házi gyermekorvos, gyermek- és ifjúsági pszichiáter...


(Minden idegsebész operál agyat, nincs külön agysebész...)

2020. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Lelkiismeretesből.
2020. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Aki tud segíteni a Lime kórosoknak alig van az országban. A nagynéném lime kóros lett múlt évben, és úgy kellett kutatni, hogy ki tudna neki segíteni.
2020. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Abból, akinek nem kell egy sapka pénzt otthagynod, hogy meggyógyulj/megőrizd az egészséged.
2020. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Hiába pontoztok le engem és a 3. válaszolót. Azt gondolom, hogy igazunk van. Savanyú a szőlő, mi? :-)
2020. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

Semmi szükség a provokációra, én pl. azért pontoztam le, mert marhára nem volt hasznos a válasz, ha igaz, ha nem.


Igazából elkezdtem volna ide sorolni neked a jelenlegi hianyszakmákat, de ugyebár az nem lenne releváns, mert attól, hogy valami hiányszakma, még lehet, hogy relatíve sok van belőle az országban, csak nem elégséges. Szerintem szívsebész, idegsebész biztos, hogy kevés van. De a mellkassebészeknél is hasonló lehet a helyzet. Plusz katasztrófaorvosok, igügyösök.

2020. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Patologus, proktologus, reumatológus. Akinek sír a szája hogy milyenek az orvosok mehet orvosi egyetemre és lehet ő a kivétel, hajrá.
2020. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is atom lepontoztak, nem értem miért. De mindegy is, rohadtul nem érdekel. Nem jelöltem meg a forrást, de utána olvastam. Amúgy tényleg, mellkassebész nagyon kevés van, nem tudom miért nem írtam ide.

#2

2020. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akik az autoimmun dolgokkal foglalkoznak nem is tudom hirtelen, hogy milyen szakvizsga, talán belgyógyászból képzik tovább. Na szerintem belőlük sincs túl sok, mert nem egyszerű szakma. Plusz az ilyen kiterjesztett továbbfejlesztések, mint a gyerekgasztroenterologus is biztos kevesen vannak.
2020. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!