Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Közvélemény kutatás! Szakorvo...

Közvélemény kutatás! Szakorvoshoz nem megyek vissza mi lesz? Nem komoly baj.

Figyelt kérdés
Most lényegtelen milyen szakorvos. Csak lett e valami következménye?

2020. máj. 12. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én sem mentem vissza kontrollra, semmi következménye nem lett.
2020. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

A te dolgod, a te egészséged.

Viszont ha időpontra mész akkor az illik visszamondani, mert másnak viszont tényleg kellhet az a hely.

2020. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem lesz semmi következménye. Illik visszamondani, bár volt, amikor én sem mondtam vissza, amikor bunkók voltak időpont kérésnél, és adtak egy számomra távoli időpontot, illetve két esetem volt még, amikor maga a kezelés volt rossz, és még az orvos is gyökér volt, és nem folytattam ott, hanem szó nélkül elmentem máshova.
2020. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem lett semmilyen következménye, én se mindig megyek vissza.
2020. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz következménye, de ha rosszabbra fordulna az állapotod ne oda menj vissza, mert jogosan mondhatják, hogy nem mentél kontrollra.
2020. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! Nem voltam még így...de jó tudni :)
2020. máj. 13. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Köszi a válaszom lehúzását, de ahova én nem mentem vissza, és nem mondtam le, oda jobb, ha más sem megy, egyiket sem sajnálnám, ha tönkremenne.
2020. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!