Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire lehet komoly?

Mennyire lehet komoly?

Figyelt kérdés

6 hete műtötték a csuklómat instabilitás miatt, túlságosan kinyúltak a szalagok.

Derékszögű (fél) gipszet kaptam 5 hétre, múlt hét csütörtökön vették le és már csak fáslizom a kezem. A gyógytornát itthon én csinálom, persze fokozatosan, ám előfordulnak esetek amikor kissé óvatlan vagyok és sírni tudnék a fájdalom miatt. A gipszemet hazahoztuk, így estére még fel szoktam rakni...de ma hajnalban arra ébredtem, hogy szúr a csuklóm. Levettem a gipszet, fáslit és láttam h meg van dagadva egy részen (ahol szúr)jobban mint eddig. Azt elfelejtettem, h még mindig meg van dagadta, zsibbad, fáj és mostmár szúr is. Mielőtt eljöttem volna suliba jobbnak láttam felrakni a gipszet, mert minden egyes mozdulatnál szembesülnöm kellett a szúró fájdalommal. Félek, hogy lehet van egy kis gond...az orvoshoz június végén kellene visszamennem.

Anyával nemrég beszéltem, azt mondta hogy ha nem múlik visszamegyünk hamarabb.

Ezzel félig egyet is értek, de nem akarok fölöslegesen dokihoz járkálni.

(Rakta be egy mini horgonyt ami helyén tartja a dolgokat.)

Valakinek volt már hasonló?



2019. máj. 22. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ajánlom az orvost a dagadás és a szúrás miatt.
2019. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!