Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova kell menni? Tudtommal...

Hova kell menni? Tudtommal talán urológia, de nem vagyok benne biztos és ha valaki tud jó szakorvost plusz hogy helyileg hol van akkor az is érdekelne.

Figyelt kérdés
Elmentem nőgyógyászhoz anyával és kaptam fogamzásgátló tablettát. Azonban ugye az a betegségek ellen nem véd. A barátom felajánlotta, hogy elmegy kivizsgáltatni magát, hogy van-e valami betegsége.

2020. máj. 13. 09:20
 1/5 anonim válasza:
27%

Ő... Nem tudom hány éves vagy, de ha a barátoddal tudjátok, hogy nem fekszik le mással stb akkor nincs miért félni :)


A járvány miatt, most egy ideig úgyse kerülne sorra egy jó darabig. A várakozási lista már lassan szeptemberre szól bizonyos helyeken

2020. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok, és oké, hogy nem fekszik le mással, de az előző barátnőjével lefeküdt én meg nem szeretnék elkapni semmilyen betegséget.
2020. máj. 13. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Urológia inkább a húgyutakkal foglalkozik, “másodsorban” a férfiak egészségével is, nőgyógyászodtól tudsz kérni kivizsgálást különböző fertőzésekre, ha emiatt aggódnál.

Ha magánba akartok menni, akkor a G1 intézetben vannak ilyen vizsgálatok, illetve a budai oltóközpontban is tudsz kérni csomagot, amikben a szexuális úton terjedő betegségeket (STD) vizsgálják. Egyébként ha beírod a városod és azt hogy anoním hiv teszt, akkor is kihoz olyan intézményeket ahol tudnak segíteni.

2020. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor a nőgyógyászommal konzultálok ez ügyben :)
2020. máj. 13. 09:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőr és nemibeteg gondozó. mindketten mehettek.
2020. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!