Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan végezhető egy urológiai...

Hogyan végezhető egy urológiai teljes kivizsgálás vetkőzés érintés és urológus szakorvos nélkül? Ráadásul orvos nélkül?

Figyelt kérdés

Itt ez a nem is tudom mi. Hirdetés? Kamu?


[link]


Komplex urológiai vizsgálat (prosztata, PSA, vesék, inkontinencia)

Részletes, alapos elektroakupunktúrás vizsgálat, személyre szabott tanácsadás.

A vizsgálat teljesen fájdalommentes, nem kell levetkőzni



A vizsgálat az alábbi területeket érinti: pénisz, herék, herezacskó, mellékherék, prosztata, PSA-tumormarker, húgycső, húgyhólyag, húgyvezeték, ondóvezeték, vesék, mellékvesék, csecsemőmirigy, lép, vastagbél, immunrendszer citokin hálózata, fitymagyulladás, heregyulladás, mellékhere gyulladás,



Kérdéseim:


- hogyan lehet külső nemi szervek (és belső szervek) állapotát betegségeit vetkőzés tapintás szemrevételezés nélkül vizsgálni?

- Hogyan végezhető bármilyen szakvizsgálat szakorvos nélkül? Szemészet szemész nélkül?

- Hogyan végezhető bármilyen orvosi vizsgálat orvos nélkül?



A vizsgálatot végző „orvos” (nem orvos): 2004-ben végzett energiagyógyászként (pszichotronika, reiki, angyal, UTF ). Mindig is érdeklődéssel volt a holisztikus gyógyászat iránt. Évek óta kísérte figyelemmel a betegségek, a táplálkozás, és az egészséges életmód összefüggéseit.


2015. szept. 7. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami nagy humbug, mint az aurafotózás meg távgyógyítás, meg a többi marhaság.
2015. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia,ez ilyesmi lehet,mint ez.

[link]

a kézen és a talpom meg vannak adva melyik belsö szerv hol helyeszkedik el.és ha ezt a toll szerű valamit odanyomja,jelez a gép,h itt problema lehet e vagy sem.én ilyenen voltam amit linkeltem,olyan nesze semmi fogd meg jól.mondjuk 5-6 ezer volt,nem sajnaltam rá,de többet nem ér.sztem egy orvossal jobban jarsz ha problema van.

2015. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja jól sejtettem hogy sok lesz ezért még az a párezer ft is.
2015. szept. 7. 17:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan vizsgálat, hogy valami alibi műszerrel elkezdenek vizsgálni. És mit ad Isten találnak is apróbb eltéréseket, kisebb problémákat. Ugyan akkor "szerencsére" ezekre a bajokra épp van nekik csodaszer, ami ezeket a bajokat hamar meggyógyítják. Csakhogy ezek a szerek kicsit drágák. Ez az átverés lényege.
2015. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy ,ahogy itt gyakon történnek a vizsgálatok.

Irják is gondot,gyógymódot,gyógyszereket .

2015. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vetkőzni normális orvosnál se kell, csak letolod a nadrágod.
2015. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

?? És az mi ha nem vetkőzés?

Ha télen sapka sál van rajtam és egy boltba belépve lekapom a sapkát az nem vetkőzés?

2015. szept. 8. 12:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha hasi uh-t csinálnak akkor a herék állapota látható.


De prosztatát nem lehet manuális vizsgálat nélkül végezni.

2015. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasdi uh-val herék,hasban lévő belső szervek láthatók,vérvételből is lehet hormontszintet nêzni,vizeletből meg nemibetegségeket tudnak szűrni!
2015. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A fent említett vizsgálátban nincs

- hasi uh

- vérvétel

-vizeletvizsgálat


???


Akkor?



Hasdi uh-val herék,hasban lévő belső szervek láthatók,vérvételből is lehet hormontszintet nêzni,vizeletből meg nemibetegségeket tudnak szűrni!

2015. szept. 14. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!