Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehetne meggyógyítani...

Hogyan lehetne meggyógyítani a lányomat?

Figyelt kérdés

Lányom - 19 éves lesz - úgy 2 hete köhög. Először csak forró tea, gyógytea próbálkoztunk. Hátha az is elmulasztja. Aztán elkezdődött az érettségi. Vitte magával a negró cukorkát amit kitehetett a padra. Mondta, folyamatosan szopogatta, hogy ne legyen a torkán az az elviselhetetlen kaparó érzés, amitől köhögnie kell. (meg arra is gondoltunk, hogy lehet az izgalomtól is) Itthon egyéb torokra, köhögésre való gyógykészítményeket is beszereztek. Férjem régóta, hobbi szinten sokat foglalkozik gyógynövények és egyéb gyógymódok ismeretének elsajátításával. Nem múlt lányom köhögése. Ma délelőtt felhívta a háziorvost - már felnőtthöz tartozik - azt a választ kapta, hogy nem sürgős eset ezért nem fogadják. Használjon torok készítményeket. Jobb lett volna ha én beszélek az orvossal (aszisztenssel) de dolgozni voltam.

Sokat köhög, száraz köhögés és most már rekedt is hozzá. Mit tanácsoltok? Úgy néz ki nem múlik el neki, hanem rosszabb lesz.



2020. máj. 18. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mégegyszer meg kellene próbálni az orvost, csak ne hagyd magad lerázni, hangsúlyozd ki, hogy hetek óta tart a köhögés és nem pár napja. Azt is mondd hozzá, hogy ti már kezeltétek otthon de nem javul. Ilyenkor fogadniuk kell, legalábbis ezt tanultam.
2020. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!