Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen fehérjedús kaját...

Milyen fehérjedús kaját esztek plazmaadás előtt?

Figyelt kérdés

Már több mint 60-szor adtam plazmát, és eddig 4-5 alkalommal tiltottak le 2 hétre alacsony fehérjeszint miatt. Legutóbbi eset nagyon meglepett, mert este 10-kor megettem 60 dkg pulykamellet (kb. 100-120 g tiszta fehérje) és az nem volt elég a délelőtti 10 órai plazmaadáshoz, még úgy sem, hogy reggelire tojásfehérjét és zabot is ettem, némileg erőltetve, mert igazából nem voltam éhes. Nagyon nem.


Bosszant a dolog, mert nem tudom, mit csináljak. Nem hiszem, hogy felszívódási zavaraim lennének, mert nincsenek hiánytüneteim, és persze egészséges is vagyok. Vagy az lehet a háttérben, hogy annyira gyors az anyagcserém, hogy még egy kiadós vacsorát is képes "pillanatok alatt" lebontani/feldolgozni/elégetni olymértékben, hogy délelőttre már az összefehérje szintem is a határérték alá zuhan a szérumban? Mondjuk ezt alátámasztja valamennyire, hogy vékony, ektomorf alkat vagyok 40 éves férfiként.


Kinek milyen ötlete van még, mi lehet a baj? Mit tanácsoltok?



2020. máj. 19. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
hal,máj...stb
2020. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!