Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Help!! Ma voltam gyomortukroze...

Help!! Ma voltam gyomortukrozesen es kb kettokor vegeztem, es azota mintha erzekenyebb lenne a gyomrom, ha eszem es enyhe kellemetlen erzes van mindket bordamnal, es puffadok is. Ez jelezhet valami bajt?

Figyelt kérdés
Mas is tapasztalt hasonlot esetleg tukrozes utan? :( Nagyon megijedtem most, hogy nehogy valami nem ugy sikerult, ahogy kellett volna. Akinek van ilyesmivel tapasztalata irjon pliz!

2020. máj. 21. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális

Majd elmúlik

2020. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt! Tehat normalis, h hiaba kettokor vegeztem meg most is enyhen faj a gyomrom? Mert rogton utana puffadtam persze, de annak gondolom azert eleg hamar ki kellene mennie, nem? Meg ha eszem utana sem a legkellemesebb.... :( vagy neked is hasonlo volt esetleg?
2020. máj. 21. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Vizsgálat közben néha pumpáltak egy kis levegőt a gyomrodba, hogy minden hova belássanak. Ennek még ki kell ürülnie.
2020. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, csak azt gondoltam volna, hogy ez negy-ot ora alatt azert kimegy.... amugy errol nem kaptam tajekoztatast, de barmit lehet enni utana, ugye? (Mert asszem valahol olvastam, hogy csak pepeset ehetett valaki utana). De en rendes szilard etelt ettem, az nem baj, ugye? Feltetelezem, csak mondtak volna, ha nem szabad.
2020. máj. 21. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ehetsz bármit ami jól esik.

Korlátozás csak akkor szokott lenni, ha a gyomorból tovább mennek lefelé. De az már nem gyomortükrözés.

2020. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nekem mentek lejjebb is egy kicsit, mert kellett szovettan a vekonybelbol coliakia gyanu miatt. De nekem a doki nem mondta egy szoval sem, hogy korlatozas lenne.... ! :(
2020. máj. 21. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!