Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől fájhatnak ennyire a...

Mitől fájhatnak ennyire a végtagjaim? Mióta az eszemet tudom, ezzel a problémával küszködöm. 19/L

Figyelt kérdés

Kiskorom óta tart ez. Iszonyat láb fájdalom.(Mostanság kihat a kezeimre is) Kiszámíthatatlan mikor kezd el fájni, és mikor múlik el. Voltam vele orvosnál régen, de azzal küldtek haza,hogy csak növök. Már 19 éves, lány vagyok, kezdek aggódni,hogy ez nem az miatt van. Akkor is fáj, ha megterhelem, akkor is ha nem.(Nem vagyok túlsúlyos sem, 60 kg) Sportot nem űzök, régen kézilabdáztam. De sokszor azt is kínok között. Használtam már nagyon sokmindent rá. Kenegettem, borogattam, tablettát szedtem, Calciumot ittam.. semmi nem használ. Magától múlik el, órák vagy éppen napok kérdése. Tudom, csodát nem várhatók ezen az oldalon, de hátha valaki járt velem egy cipőben ilyen téren és tud tanácsot, segítséget adni.Nyilván, ha lezajlik a koronavirus felkeresek egy szakembert.

Előre is Köszönöm. 🙂

(Lehet rossz kategóriába tettem Sajnalom.)



2020. máj. 21. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azizületed, vagy a csont fáj? Miket szedtél,hogy jobb legyen? Vizsgáltak valamire? Nekem is fájt, kaciumot és magnéziumot szedtem. Elmúlt tőle.
2020. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, illetve néha még most is van ilyen (30N). Szörnyű fájdalmaim voltak, sírva aludtam el gyerekkoromban. A lábaim, főleg a térdeim és a lábfejek fájtak, na meg a kezeim(kézfej, ujjpercek). Anya folyton kenegette mindenféle kencével, de nem nagyon segített. Aztán enyhült, már nem olyan gyakran jött elő. Azt vettem észre hogy időjárás változásra vagyok nagyon érzékeny, vagy ha hideg éri ezeket a testrészeimet, megfáznak akkor nagyon durván elő jön. Olyankor a meleg illetve diklofenák, ibuprofen vagy cataflam segít. Rendszeresen szedek magnéziumot, calciumot, D vitamint.

Már most annyira nem fáj, hogy orvoshoz forduljak vele, ahogy jön úgy megy. De ha van lehetőséged én el mennék a helyedben. Sajna nekünk nem volt rá lehetőségünk, hogy normális orvos megvizgáljon annó, a házi orvosunk meg egy igazi boszorka.

2020. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 🙂

Leírhatatlan ez a fájdalom. Konkrétan én sem tudom,hogy most a csont faj e vagy az ízületem.😞 A régi gyógyszerek nevet egyáltalán nem tudom. Mostanában különböző vitaminokat szedek, meg kalciumot iszok.. de nem nagyon hasznal. Nagyon kiszámíthatatlan ez nálam, hogy mikor kezd fajni. Már figyeltem, hátha frontérzékenység de az sem. 😞 Már nem tudnám mihez kötni.. Nagy a fájdalomkuszobom, de ez a fájdalom sokszor átesik rajta. Elviselhetetlen. Nagyon nehéz így élni.

Remélem minnél előbb találok valakit aki segít. Köszönöm szépen.

2020. máj. 21. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Autoimmun betegség is lehet, reumafaktort és teljes verkepet érdemes nezetni, valamit garatleoltást csináltatni. Engem 20 éves korom óta figyelnek ez gyanús volt h autoimmun betegség okozza az ízületi fajdalmam és gyulladást ami hosszú tavon semmivel se enyhült...porcepito (Neocartil) és gyógytorna nekem sokat segített viszont ennnagyon beleastam magam a témába és nemzetközi tanulmányokban mar egyre több helyen írnak arról h ilyen esetben rendkívül hatásos a szigorú növényi alapú étrend. Ha minden kötél szakad és nem bírod esetleg azzal is érdemes egy próbát tenni, de legalább 3-4 hónap szükséges Csalás nélkül. De mindenképp próbáld meg kivizsgaltatni hátha meglesz az ok
2020. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó válaszoló! Mindenkepp csináltatni fogok teljes vérképet.
2020. máj. 21. 23:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ASO-t is nezess a verkepben :)
2020. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!