Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki esetleg tudna segíteni,...

Valaki esetleg tudna segíteni, hogy manapság kb. mennyit kereshet egy sürgősségi szakápoló?

Figyelt kérdés
Későbbiekben valószínű, hogy ezt az ágat választanám és ezzel nem igazán vagyok tisztában.

#fizetés #egészségügy #sürgősségi szakápoló
2020. máj. 26. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ez a végzettségtől, és a közalkalmazotti státuszban eltöltött évektől függ. Nézd meg a közalkalmazotti bértáblát (2020) - hacsak nem magán területre mennél.



[link]

2020. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egészségügyben nem az első válaszoló által linkelt bertáblát alkalmazzák hanem ezt:

Görgetni kell!

[link] [link]

2020. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, elrontottam a linket

Ez lesz az, az utolso elotti 139/2019 vI. 14 kormányrendelet et nyitsd meg lentrol az utolsó elotti


[link]

2020. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!