Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit néztek orvosi alkalmatossá...

Mit néztek orvosi alkalmatossági vizsgán?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 15:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Vizsgálton* 😁

Siettem a kérdès kiírásával.

2020. jún. 2. 15:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Szándékos "alkalmatossági"-t írtál? Azt akarod tudni, hogy alkalmas vagy-e orvosnak?

Vagy ha alkalmasságit kérdeztél, azon belül mihez kell?


Amit általánosan szoktak nézni, az a súly, testmagasság, látás, vérnyomás. De pl. mondjuk ha műszerésznek mész akkor nem lehetsz színvak, ha pilótának mész, a térlátás is fontos.


Mire vagy kiváncsi pontosan?

2020. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mihez kell? Általában az általános egészségi állapotot nézik, vérnyomás stb. megkérdezik milyen gyógyszereket szedsz. De ez mind attól függ, milyen területre kell az alkalmassági.
2020. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem vagyok én orvos!
2020. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:

Nem szoktam vizsgálgatni az orvos székét.


(Alkalmasság vs. alkalmatosság, ugyebár.)


Egyébként nálunk van vérnyomásmérés, látásvizsgálat, súlymérés, EKG, meg kérdések. Korábban audiológiai vizsgálat is volt, mikor még üzemben dolgoztam.

2020. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!