Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A foglaljorvost.hu-n tényleg...

A foglaljorvost.hu-n tényleg nem lehet negatív értékelést írni?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen élményem volt egy magánorvossal, ráadásul sokba is került: gondoltam, jó lenne a tapasztalataimat másokkal is megosztani, legalább ők ne kerüljenek hasonló helyzetbe, de azon túl, hogy elküldtem az értékelést, már hosszú napok óta nem jelenik meg, pedig kétszer is próbáltam. Nem káromkodás, csak egy udvariasan megfogalmazott "nem ajánlom" jellegű vélemény volt. Mondjuk gyanús, hogy én nem is nagyon láttam ott egyik orvosról sem rossz írást, azért elég szomorú, hogy őszinte vélemény nem is kerül fel oda, csak ha az pozitív! :(

2020. jún. 7. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sikerült egyszer kulturált hangnemben.
2020. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, és te ajánlottad másoknak is annál az opciónál?
2020. jún. 7. 18:25
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Írj egy nagyon hosszú véleményt, a közepébe rejtsd el a lényeget, talán akkor nem olvassak végig a cenzorok és átcsúszik.
2020. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Inkább leírom itt, talán itt is kap némi figyelmet és valakinek hasznos lesz: Szalontay Tibor kézsebész/traumatológushoz csak akkor menjen valaki, ha nincs komolyabb, krónikussá vált panasza; a neten olvasottak ellenére csak ledarálja ugyanazt, amit már a páciens is megtett: egy több hónapja pihentetett és rögzített, gyógyszerekkel kezelt, a kiváltó októl is mentes problémás ízületre/ínhüvelygyulladásra a majdnem 30.000 Ft-os orvosi vélemény a következő volt: nyugalomba helyezés (mégis, 6 hónap után még mennyi ideig?), még több fájdalomcsillapító, még több TENS-kezelés (amit ha jól sejtem, egyetlenegy orvosi tanulmány sem támasztja alá hatásosságát a tenosynovitis ellen)...

Úgy diktálja a diagnózist az asszisztensének, hogy közben nem is figyel arra, amit a beteg mond, pedig az hasznosakat is mondhat a helyes diagnózishoz, én úgy gondolom.

Ennyi erővel inkább adakoztam volna azzal a vizsgálati díjjal akármilyen szervezetnek, akik nem csak félvállról, efféle "nemérdekel"-módban kezelik a beteget.

Egyetlen pozitívum ért ennél a magánrendelőnél (BMM), hogy a recepciósok nagyon kedvesek voltak.

Nem zárom ki, hogy esetleg az ott dolgozó többi orvos jobban/lelkiismeretesebben végzi a munkáját, lehet, hogy csak a fent említett dolgozik hanyagabbul.

2020. jún. 11. 01:00
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
En nogyogyasznal voltam az oldalon keresztul, jo tapasztalataim vannak, szoval lehet ott jo orvost is talalni. En amugy a google ertekeleseket is megneztem, mielott orvost valasztottam, ott lehet negativat irni, szoval erdemes rakeresni az orvos nevere is.
2020. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Én írtam negatív véleményt és kaptam egy választ hogy nem fér bele hogy egy orvost megvadolok ilyen súlyos dolgokkal. Szóval az értékelések soha nem jelent meg. Vartok Éva győri orvosról és az ő csodálatos rendeleserol írtam.
2020. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%

"hogy nem fér bele hogy egy orvost megvadolok ilyen súlyos dolgokkal."


Menjenek a búsba! Mi az hogy nem írhatsz róla rosszat??? Kik ők Istennek, talán ők nem tévedhetnek??? Hihetetlen, a helyedben válaszoltam volna annak aki ezt írta!

2020. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6: ugye? ☹️ Semmi értelme így az egész oldalnak szerintem, hányan bedőlhetnek még mindig a csalóka "összképnek" a rossz orvosoknál...tisztességes ez így a betegekkel szemben? 😕
2021. jan. 19. 22:46
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

Azon az oldalon én is próbáltam írni egy negatív véleményt, kukturalt hangvételben, nem volt benne semmi bántó, csak a tényt. Azóta nem látom kint a véleményemet.

Azóta google véleményt írok. :) Az valamiért nem kerül törlésre.

2021. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos híresen sokat szidott orvosokról is csupa pozitív vélemény van fent. Volt hogy később emiatt mondtam le a foglalt időpontot, ahogy jobban utána olvastam....
2021. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!