Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A tüdőszűrésről a negatív...

A tüdőszűrésről a negatív eredményt csak abban a tüdőgondozóban adják ide, ahol a szűrést csinálták vagy bármelyik tüdőgodozóban adnak egyet, ha beviszem a lapot, amivel a leletet adják?

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlathoz kell a tüdőszűrés. Előző héten voltam otthon tüdőszűrésen, ott adtak egy papírt. Azt hittem, hogy ennyi elég. Ezen a papíron az van, hogy a negatív eredményről csak külön kérésre adnak igazolást és hogy vigyem magammal ezt a lapot, ha kellene az igazolás.

Közben kiderült, hogy kell az eredmény is. A gond ott van, hogy én a lakóhelyünktől 150 km-re tanulok, tehát elég macerás lenne hazamenni a leletért. Ha ezt beviszem egy itteni tüdőgondozóba, hogy negatív, akkor adnak róla igazolást?


2019. máj. 7. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A 21. század második évtizedének a végén alap lenne, hogy ne kelljen ilyen miatt rohangálni - de passz...
2019. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj az, hogy ahány intézet annyi féle informatikai rendszer van. Már csak emiatt se fogjak tudni odaadni. Esetleg ha van ugyfelkapud az eeszt-ben lehet hogy le lehet kérni.


A másik, hogy megbizol valakit, hogy menjen el érte és postázza neked(te meg elpostazod a papírt, amivel átvehető).

2019. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp találunk valamilyen megoldást!
2019. máj. 7. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Kikérni csak ott tudod, ahol készült. Ha van ügyfélkapud, akkor az EESZT-ben talán ott van. Vagy hívd fel őket telefonon, hogy hogy lehetne elintézni hatékonyan.

Csak nem értem milyen leletre vagy kíváncsi, ha rajta van, hogy negatív?

Meg azt sem értem, hogy van negatív leírásod, közben lelet kellene, de igazolás is, nekem ez kusza nagyon.

2019. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!