Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kórházakba bemehetnek...

A kórházakba bemehetnek kísérők is a beteggel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Érkezéskor természetesen be .Persze nem az egész család egyszerre .
2020. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben szükséges, tehát pl kisgyerek, mozgáskorlátozott, idős vagy mentálisan sérült a beteg, igen. Amennyiben csak tarsasagnak menne ben.
2020. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem.Mult héten a szívinfarktust kapott anyumat nem kísérhettem be.Gyerekek esetén el tudom képzelni hogy egy szülő bemehet.
2020. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos most csak a beteg mehet be kísérő nélkül.
2020. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Válságos állapotban vittek a kórházba.Az orvosnak voltak kérdései,amire csak a nejem tudott már csak válaszolni.

Döntési joga neki volt.Hogyne engedték volna be.

1 voltam.

2020. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát első, ez egészen biztosan nem igaz. Döntési joga az orvosnak van. A kedves feleséged akkor kerülne ilyen helyzetbe, ha agyhalott lennél, ez esetben sem csak az utcáról beesve, hanem minimum a házassági anyakönyvi kivonattal igazolva, hogy a feleséged.
2020. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom írni az 1 válaszolónak, hogy ha valóban mentő vitte be( válságos állapotban ez van), akkor főleg nem engedték be a feleségét.Helyben kikérdezik,kap egy telefonszámot amin érdeklődni lehet, aztán érdeklődés utána felírják a hozzátartozó tel számát és jobb esetben ha olyan az orvos visszahív, hogy ezt és azt teszik a hozzátartozóval és hogy ez vagy az van.Engem éjjel 2 hívott az orvos, hogy mindjárt katéterezik anyut, utána jeleznek, hogy rendben van e.
2020. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!