Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most semmit nem látnak el, se...

Most semmit nem látnak el, se kéztörést se kisebb vágást semmit a kórházakban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Már miért ne látnák el?
2020. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sűrgős eseteket ellátnak szerintem. Törések, nagyobb vágások, sérülések, balesetek, vérzések, stb. Ezek mind sürgős esetek.
2020. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősségi eseteket ellátnak.

Viszont kézműtét nincs vszeg. A doki helyrerakja ahogy tudja húzásban pl... aztán ráraknak egy idieglenes gipszet.


Én is anno így jártam. Csúnya csuklótörés, de a doki szerencsére helyrerakta,.kihúzták súlyokkal és összerakta vhogy...de qrva nagy mák volt. Akkor se műtőttek mert vihat volt és beázott a műtő.


Szóval nagyon vigyázzatok, semmitek ne törjön el, mert most csak összetákolják aztán lehet egy életre lesántulsz vagy újra el kell törni majd fél év után? Áh... horror.

2020. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősségi van, tehát törést, komoly vágást ellátnak.

Kisebb vágással még békeidőben sincs értelme kórházba menni, a "kisebb vágás" az pont addig terjed szvsz, amíg "kezelhető" otthon ragtapasszal, fertőtlenítővel. Amihez doki kell, az más nem kis vágás.

2020. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Törést biztosan ellátnak, és meg is műtik, ha kell.

Keresztlányom nagypénteken biciklivel balesetet szenvedett. Mentőt kellett hívni, alkarja eltörött. Néhány órán át kérdéses volt, hogy meg kell-e műteni. Édesapját tájékoztatták, hogy semmiképp se látogathatják, hanem, ha bent tartják és műtét lesz, akkor csomagban beküldhetik neki a pizsamát, tisztálkodószert. Szerencsére nem lett műtét, így kijöhetett. Ezek alapján én azt gondolom, hogy ha kell, akkor végeznek műtétet törés esetén.

2020. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit helyre lehet tenni traumán azt helyreteszik.


Na meg egy kislány kislány.

2020. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!