Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szövettani eredmény ?..többi...

Szövettani eredmény ?..többi lent..

Figyelt kérdés

Ha 4 hét után sincs eredmény,akkor az még lehet jo???

..mert azt olvastam h altalaban 10-14 nap alatt megvan ...viszont ha talalnak valami gyanúsat akkor még vizsgálják es azert jon sokara...



2020. jún. 13. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze nincs az időnek a szövettan eredményéhez. Egyik patológián 4 hét az eredmény, másikon 2 hét. Ha van ügyfélkapud, az EESZT rendszerben tudod nézni mikor készül el.
2020. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köze hozzá, most amúgy is be van lassulva az egészségügy.
2020. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz nyugi, a magyar egészségügy nem híres a gyorsaságról. Érdeklődj az orvosnál mi az oka a késésnek, de egyáltalán nem jelent rosszat. Simán lehet annak is rossz lelete aki 1 hetet vár.. úgy gondolom mielőtt aggódsz és kombinálsz várd ki a végét, csak saját magad frusztrálód es lehet negativ a szövettan. Szóval nyugi :)
2020. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most nehézkesen megy a munka az egészségügyben. A vírus miatti káosz és le állás miatt rengeteg munka van, így késik minden.
2020. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen megnyugtató hozzászólásaitokat! Van ugyfélkapum....azzal kelek,azzal fekszem,h nézem. Dokim is csak azt látja,h folyamatban....megkell várni,-mondja. Mar nagyon szeretném tudni es kicsit aggódom is. Holnap lesz 5.hete
2020. jún. 14. 07:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó sokáig tart :( Édesanyámnak 4 hét volt a szövettan, én is reggeltől estig néztem az EESZT rendszerben. Tudom milyen borzasztó a várakozás, most már biztos kész lesz hamarosan! Kitartást kívánok s biztos nem lesz semmi rossz a leletben!!!
2020. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém a járvány előtt készült, de a lezárás miatt nem tudták elküldeni - pozitív.

A héten sikerült csak időpontot kapnom műtétre.

2020. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hadorika Sajnálom! Remélem könnyen kezelhető!
2020. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!