Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvos által felírt baleset...

Orvos által felírt baleset utáni fizikoterápiás kezelésből mennyit vehetek igénybe ingyenesen egy évben???

Figyelt kérdés

Orvos által felírt baleset utáni fizikoterápiás kezelésből mennyit vehetek igénybe ingyenesen egy évben?

Állítólag ez más, mintha gyógyfürdőbe kérném! Ez kezelés. De a sebész-ortopéd orvos felírt 5 db-ot összesen, hogy kipróbálunk többet, hogy melyiktől nem fáj, esetleg segít e valamelyik.

Én ezelőtt úgy tudtam, hogy rendelőbe és fürdőbe is csak 2 x 15 vagy 2 x 20 az ingyenes. Ezt hogyan tudom?

Köszönöm az infót, ha segít valaki!



2020. jún. 17. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Most pontosan nem tudom hogy van,de 6éve 0,5évig jártam gyógytornára és kezelésekre baleset után,kb.60alkalommal,tb fizette.
2020. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat nem változott azóta.1es voltam
2020. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rajta van a beutalón,hogy hány alkalomra szól.Meg mondják is kezelésen,hogy még mennyi van hátra.
2020. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van tb-d addig tart amíg rendbe nem jössz és a tb fizeti
2020. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy most 5 db-ot írtak fel és van vagy 8 féle, amit kiakar próbálni a doki. Csak ugye a gyógyfürdős kezeléseket évi 2 x 15 alkalommal lehet igénybe venni, amit az egyén magától kér, mert csak annyit finanszíroz a TB. Köszönöm
2020. jún. 17. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!