Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi ideig érvényes egy...

Mennyi ideig érvényes egy tüdőszűrő? A leletet akár fél év után is kikérhetem?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy évnél nem régebbi leletet el kell fogadják mivel a sugárzás miatt biztonsági okokból évente csak egy tüdőröntgent csinálnak tüdőszűrés miatt. Persze ha indokolt lenne mert találtak valamit vagy valami betegség miatt szükség lenne egy friss leletre az más. de ha csak munkavállaláshoz kell akkor el kell fogadják azt ami 1 évnél nem régebbi. Egyébként kiadják ha kéred, viszont ha már eltelt 1 év akkor újra csinálják.
2020. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. jún. 17. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
1 évig biztosan ki kérheted .
2020. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Unswagyolo válasza:

Amúgy nem kizárt h az egész egy kamu Cegléden legalábbis mikor barátom kísértem el.

Így korona idején annyira szigorúan terelgették a betegeket ki hova miért menjen. Rögtön kiadtàk a leleteket is utána.

Csak az a hiba csúszott H az egyik betegnek előbb adták oda a pozitív leletet mielőtt még megcsinálták a tüdőszűrést.

Én azt hittem beszarok a nevetéstől ..

2020. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Ez Magyarorszagon konnyen elofordulhat, kulonosen miota az egeszsegugy elkezdett magan uton haladni !
2020. jún. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!