Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üzemorvosi vizsgálat - Honnan...

Üzemorvosi vizsgálat - Honnan tudom, hogy ki az üzemorvosom? A cég ad beutalót, vagy hogy működik?

Figyelt kérdés
Abszolút fogalmam sincsen az egészről, csak mondták, hogy mennem kell üzemorvoshoz...

2020. júl. 3. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A cég szerződésben van valamelyik üzemorvosi rendelővel. Majd adnak beutalót.
2020. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van a cégnek üzemorvosa, akkor általában felvételkor, munkaügyis ad beutalót, ha nincs, akkor körzetihez kell menni, de szerintem oda is kell adjanak.
2020. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még csak a munkaügyi közvetítő papírom van meg, sem munkaszerződés, sem semmi, csak mondták, hogy menjek üzemorvoshoz jövőhéten, kissé el vagyok veszve. Így mikor fognak beutalót adni? Bocsánat, de tényleg semmi tájékoztatást nem kaptam.
2020. júl. 3. 11:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!