Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz forduljak a...

Milyen orvoshoz forduljak a panaszaimmal?

Figyelt kérdés
Krónikus izületi fájdalmakkal küzdök évek óta. Legjobban a derekam és a csípőm érintett. Próbálkoztam már sokmindennel, súlycsökkentéssel, gyulladáscsökkentőkkel, fájdalomcsillapítókkal. Egyik megoldás sem vált eddig be. Szeretnék szteroidos gyulladáscsökkentő injekciót kapni! Hol írják ezt fel nekem? Hol adják be? Minden megoldás érdekel! Kinek van tapasztalata ezekkel a szerekkel?

máj. 1. 19:50
 1/6 Mad Max2 ***** válasza:
0%
Ortopédia
máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Magánorvoshoz.
máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rheumatológia.
máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek közül mindegyiknél voltam már. Van itt valaki, akinek vannak tapasztalatai a kortikoszteroidos injekcióval?
máj. 1. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el góckutatásra. Nekem egy fogászati gyulladás kezelése megszüntette a másfél éves csípőízülrti fájdalmaim.
máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyógytornával, jógával is próbálkoztál már legalább fél évig?
máj. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!