Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért fáj az oldalam?

Miért fáj az oldalam?

Figyelt kérdés

Asszem Tegnap óta érzem hogy fáj az oldalam ott a borda alatt vagy nemtom minek hívják azt a helyet ahol a mellem alatt van lejjebb és ott fáj van mikor mindkettő oldalam fáj egyszerre Ja és meg vagyok mutve gerincel és valamilyen vas alakú nemtom micsoda van beultetetve a hátamba

Amúgy gerincferdülés volt nekem régen és ez a szabályozó meg akadályozza hogy elfeduljon a gerincem és gyanakodok hogy lehet azzal van a baj ha orvos itt valaki lecives mondja el mi a bajom ja és be van dagadva egy kicsit az oldalam a bal oldalam lent kérlek segítsetek ha orvos közületek valaki akkor írjon rám privátbankár nyugottan! Előre is köszönöm szépen a valaszokat!

Ja és még vlmi jó lenne ha még nyugtat azok hogy nincs semmi bajom mert félek hogy meg kell még egyszer műteni már 6 alkalomkor voltam még mutve sajnos egész 8 éves koromba kezdotott😖😭



2020. júl. 7. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:

A hasi fájdalom az egyik leggyakoribb oka annak, hogy orvoshoz megyünk. Milyen bajt jelezhet az, ha bal oldalon, a bordák alatt érzünk fájdalmat? Összegyűjtöttük a leggyakoribb okokat.


A hasüregben, részben a bordák alatt jó néhány fontos belső szervünk helyezkedik el: a gyomrunk, a lépünk, a hasnyálmirigyünk, az egyik vesénk, a belek és a máj egy része.

Erős fájdalom a bal bordaív alatt: gondok a hasnyálmiriggyel?


A hasnyálmirigy betegségei is okozhatják a bal bordaív alatt jelentkező fájdalmat, például az akut vagy krónikus hasnyálmirigy-gyulladás, illetve a hasnyálmirigyen kialakuló ciszták és daganatok. A hasnyálmirigy-gyulladásra utaló fájdalom éles, erős, és kisugározhat a hátba is. A fájdalom a testhelyzet megváltoztatásával (pl. előrehajlással) enyhülhet.

2020. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!