Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma volt fitymafek mutetem egy...

Ma volt fitymafek mutetem egy lezereskessel vagtak meg nincs benne varrat,kerdesem az lenne hogy furdohetek vele? Nagyon felek eletembe nem ereztem ekkora fajdalmat de mostanra csak par csepp ver jon ki,neugranormonnal kenem

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2020. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Gondolom magánban csináltattad. A doki sajnálta neked beadni az érzéstelenitőt.Ilyen eljárásnál is azt kell csinálni,mint szikésnél. Nincs varrat,legfeljebb gyengécske vérzés,mert az erek be vannak égetve . Áztasd kamilla teában,kend le Betadine fertőtlenitővel. Húzd rá a bőrt és fürüdhetsz.Kádban ülni nem

Én ezt a dokit utólag feljelenteném.szabad.

Vegyél be fájdalom csillapitót.

Jobbulást !

2020. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
A "szabad " szó 1 sorral lejjebb csúszott.
2020. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem orvos,hanem mészáros .
2020. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem TB s orvos csinálta, és részletesen eligazított a teendőkről. Nem hiszem, hogy ilyent orvos elfelejtsen.
2020. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tbs orvos csinalta 2x kaptam erzestelenitot de akkor az amennyire fajt.. 5x megbantam mar az egesz beavatkozast
2020. júl. 14. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!