Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kell szednie a Lymphomy...

Hogyan kell szednie a Lymphomyosot cseppeket?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mire való a gyógyszer valamint aztis hogy napi 3x kell csepegtetni 3hónapig csak azt felejtettem el hogy mennyi időt kell kihagyni a hónapok között? Mert ugy emlékszem hogy nem szabad a 3hónapban folyamatosan szedni ugyanis én kuraszerűen szeretném alkalmazni mandulanagyobbodás,mandulakő és kronikus mandulagyulladás miatt. Valamint hogy a gyógyszer mellett fogamzásgátlot szednék és hogy azt befolyásolnák e a cseppek? Utana néztem ezeknek mindenhol de sehol nem találtam választ ezert várom innen hátha valaki már alkalmazta. 17/L

2016. szept. 7. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Kislànyom most szedte 3hetet kellett kihagyni.Aztàn 7napig 2*5cseppet...Hàt...Őszintén???Semmire való gyógyszer...
2016. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!