Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A doki évente csináltat...

A doki évente csináltat pap-kenet vizsgálatot, másként nem írja fel a fogamzásgátlót. Iszonyatosan fájt, rettegek a következőtől, hogy mondjam meg neki, hogy nem akarom, hogy megvizsgáljon?

Figyelt kérdés
Különben is, miért kell ÉVENTE megcsinálni?!
2020. júl. 15. 21:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Pap teszt-nek hívják, évente kell csinálni,nem kéne fájnia,próbáld meg egy másik asszisztenssel vagy egy másik központban.
2020. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azért kell évente megcsinálni, hogy hamar észre tudják venni, ha valami eltérés van, és megakadályozhassák egy esetleges méhnyakrák kialakulását.

Ennyire fájnia viszont nem kellene. Jó esetben kellemetlen, de nem iszonyú fájdalmas.

2020. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam még, lehet vaginizmus alakult ki nálam emiatt a rástresszelés/rettegés miatt és ezért fáj...
2020. júl. 18. 14:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a rástresszelés nem segít. :/
2020. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Viccelsz? Kb. több,mint fél év van a következőig, de már rémálmaim vannak... Épp tegnap kisebb pánik rohamom volt jó hajnali 3 fele, mert eszembe jutott, hogy még ez is esedékes.
2020. júl. 18. 18:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Szegény :/

Kitartást!

2020. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Inkabb fajjon tiz percnel kevesebb ideig, mint akkor fedezzenek fel mehnyakrakot, amikor mar keso.
2020. júl. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj valamennyire, de kibírom, mert nem tart sokáig és tényleg fontos. Láttam egy pár huszonéves nőt, tele méhnyakrák áttéteivel, halál előtt nem sokkal. Nem lenne jó a sorsukra jutni. Esetleg próbálj másik nőgyógyászt, vagy ellazulást elősegítő légzéstechnikát.
2020. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Megmondod, hogy nem egyezel bele a vizsgálatba. Ő meg erre azt fogja mondani, hogy rendben, ő meg nem írja fel a tablettát.

Tény, hogy kellemetlen, én is utálom, de azért borzalmasan fájdalmasnak semmiképp sem mondanám. Menj másik dokihoz, hátha kicsit óvatosabban tudja levenni.

2020. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyébként csináltass a következőnél HPV tipizálást is, ha negatív vagy magas kockázatú HPV törzsekre és nem lesz új kapcsolatod, akkor 3 év múlva elég a következő szűrés.
2020. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!