Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Veszprémiek segítségét kérném!...

Veszprémiek segítségét kérném! Nőgyógyászati magánrendelések tarifái érdekelnének: mennyibe kerül egy vizsgálat, kenet/labor Chlamydya esetén, kiértékelés? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Chlamydya gyanújával választanám a magánrendelést, mert az elhúzódó betegségem után még két hónap, mire a kórházban fogadni tudnak! Érdekelne viszont, hogy melyik doki mennyiért csinálja, hányszor kell visszamenni, mi mennyibe kerül? A végösszeg érdekelne, saccolva, mert egyik dokinál sincsen feltüntetve árlista. Elsősorban Dr. Bagarus Sándor, Dr. CSongrády Attila és Dr. Vincze Gábor érdekelne. Előre is köszönöm!!!

2014. jan. 6. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló válasz engem is érdekel. Én 2011ben voltam Dr. Bagarusnál, akkor 9ezer ft volt egy magárnendelés nála. 2012ben is voltam, akkor 10ezer ft volt... 2013ban másnál voltam, de idén újra visszamegyek Bagarushoz. Úgy tippelem, hogy a korábbi árakból kiindúlva idén 12ezer ft lehet... Jobbulást!
2014. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Bagarus Dr nagyon jó orvosorvos, rendes mindent elmagyaràz és minden kèrdèsre válaszol.Most folyamatosan járok hozzà /kismama vagyok/. 10 ezer ft egy vizsgálat amiért maximális odafigyelèst ès törődès kap az emberember. ☺
2015. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!