Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol, vagy hogy lehet kiválaszt...

Hol, vagy hogy lehet kiválasztani egy ápolónőt?

Figyelt kérdés

Egyik barátomnak (30/f) nagy szüksége lenne egy ápolónőre, aki kijár hozzá/vagy ott is lakik...

De mindenképp ki akarjuk választani a megfelelőt, (kb mint a Facebookon, hogy kivel szeretnénk chatelni🙂) mert tapasztalataink szerint (nagymama, nagypapa ügy...) nagyon rossz tapasztalataink vannak ez ügyben, úgyhogy mindenképp kiválsztani szeretnénk egyet, a sokezer közül...Főleg hogy korban legyen megfeleő, és persze hozzáállásban.

Szóval érdekelne, hogy lehet kiválasztani az ápolónőt?!



2020. júl. 16. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezzétek végig az összes ismerőseiteket, hogy van-e nekik ápolónő ismerősük.

Egyébként miért kell, hogy nő legyen, ha tényleg ápolás lenne a feladat?

Egyébként szerintem olyan nagyon nagy választék nem lesz. De ha lenne, akkor is: hogy tudnátok kiválasztani a mondjuk "sokezer közül"? Ránézésre? (Biztos, hogy ápolót kerestek?)

2020. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy milyen célra...
2020. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, "korban megfelelő". Szerinted milyen célra? Biztos nagyon beteg lehet 🤣🤣
2020. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért tettem oda 3 pontot a végére.
2020. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Milyen célra? Nem sorolnám, de olyan közepesen erős a szitu. De itt a lényeg, hogy gondoltam 2020-ban már van valami kiválaszthatóság...


Ami volt szituk, azok teljesen borzalmasak voltak, vagy betegebb volt az "ápoló" mint az ápolt, (később meg is halt), vagy olyan borzalmas körülményeket okozott, hogy sírni tudtam volna... életem legrosszabb élménye volt, pedig én csak néha látogattam a nagymamámat... de félmesztelen öreg abs bunkó fazon várt ott, aki mint valami rabszolgahajcsár, ugráltatta, fenyegette, káromkodott, harciaskodott a nagyimmal, hát én békeszerető, nyugidt ember vagyok, többnyire nindent, és mindenkit szeretek, de ezt az embert esküszöm takónlőttem volna, annyira rossz ember volt, és gonosz, stb.. és mind ezt közel 200e ft-ért. Nem engedett telefonálni, semmit... olyan volt, mint ha túszok lennénk a saját lakásunkban.


Szóval ezt neeem, már csak úgy vállalnék ilyesmit, ha ki tudom választani az ápolót, aki tényleg egy kedves ápoló(nő).


Azért nő kell, és fiatal, mert a barátom azért sokat fizetne, és nem szeretné ha egy idegen férfi ápolgatná...


És legalább a korosztályában legyen.


És én gondolom, hogy ezek az iskolába tanult ápolonők, fiatalon kijönnek a tanulmányaikat elvégezvén, egyből munkát vállalna, így egy ilyen személyre lenne szükségünk.

2020. júl. 17. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!