Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Butaság volt ilyen keretet...

Butaság volt ilyen keretet kiválasztani szerintetek? Ez mindig le fog csúszkálni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Mivel nincs neki ilyen orr támasz, illetve van csak bele van építve a keretbe. Ez miatt csúszkál gondolom. Vagy ha vissza megyek az optikába be tudják állítani?? Boldog lennék ha igen. Szorosabbra érdemes vetettni??



2020. máj. 14. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudnak állítani a szárán és az orrnyeregnél lévő részt is tudják hajlítani, így szűkebb lesz.

Viszont nem tart sokáig, gyorsan újra kitágul. Utálom, hogy állandóan lecsúszik.

Én minden féle fémre allergiás vagyok, így csak a műanyag keret jó. Kontaktlencsét nem akarok és a lézeres műtéttől félek, így marad ez.


Viszont van egy kolléganőm, akinek szintén ilyen szemüvege van, neki sosem csúszik, úgyhogy gondolom van remény, de én még nem találtam meg.

2020. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a keretem, de sosem csúszkált. Szerintem mindenképp menj vissza és mond el mi a probléma vele.
2020. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!