Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az ambuláns lapot, amit a...

Az ambuláns lapot, amit a szakrendelőben feltöltenek a netre (eeszt), azt csak én tudom megnézni, vagy más orvos is? (pl. háziorvos, más szakrendelő orvosa stb.)Szóval tud-e turkálni a leleteim között?

Figyelt kérdés
Illetve kikérheti egyik orvos a másiktól a beleegyezésem nélkül?

#orvos #anbuláns
2020. júl. 28. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%

Az orvosok mindent látnak, ami a számitógépbe be van ütve

Pl a phszihiáter pontosan tudja azt is, hogy mikor voltál utoljára a bőrgyógyászaton és milyen panasszal

2020. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Mindent látnak, épp ez a lényege.
2020. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Csak az adott kórházban látják. Nálam pot ez volt a gond h az elmúlt években háromszor is költöztem, és mikor kórházba kerültem vagy valamilyen vizsgálatok volt minden kórház csak azt a leletet látta ami ott készült..
2020. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%

de tudtommal ez csak a kórházban működik, hogy bármelyik kórházi orvos bele tud nézni az adatlapodba

A háziorvos nincs összeköttetésben a kórház rendszerével, ott csak azokat az adatokat látja a háziorvos amikkel hozzá fordultál

Egyedül a vérképet tudja lekérni a háziorvos on-line rendszeren keresztül tudtommal a kórháztól

2020. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%

3 az elmaradott kórházakban csak az adott kórházban történt dolgokat tudják megnézni,de a fejlettebb kórházakban belelátnak mindenbe az orvosok


Én voltam benn phszihiátrián semmit nem tudtak rólam és a diagnózisomról mivel még internet se volt a phszihiátrián bekötve, csak annyira volt elmaradott az a kórház

2020. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem elmaradott kórházak voltak, hanem központi kórházak köztük Budapest, tehát nagyobb és fejlettebb kórház nem lehetett volna. Konkrétan a két budapesti kórház sem volt összeköttetésben, nemhogy más megyei kórházak.
2020. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%

6 ez elég nagy baj, az összes kórháznak összeköttetésben kellene lennie mindegyikkel

Inkább erre költené a pénzt Orbán értelmetlen stadionok helyett meg Szijjgyártó meg csak úgy két kézzel szórja a zsozsót mindenfelé minden csóró országnak

2020. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a háziorvosom most meg tudja nézni egy kórházi szakrendelés ambuláns lapját, vagy nem?


Mert most mondta, hogy küldjem el neki, vagy vigyem be ha megyek. Ha látná, gondolom nem kérné. Vagy csak lusta?

2020. júl. 28. 17:52
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

8

Nem lusta hanem nem tudja megnézni

A háziorvos nem tudja megnézni a kórházi rendszert, így vinned kell neki a leletet amit a kórházban papiron adtak

2020. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudja
2020. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!