Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi annak a vizsgálatnak a...

Mi annak a vizsgálatnak a pontos neve, amikor mindenféle tápanyagokat néznek a vérben?

Figyelt kérdés

Voltam már ilyenen, pár ampulla vérből megnézték hogy állok vitaminokkal, ásványi anyagokkal, stb.

Mennék újra, de nem tudom mi a pontos neve ennek a vizsgálatnak.

Itt nézem például ezt a listát: [link]

De nem igazán értem, a "Vérkép" nevezetű nem ez amit fentebb írtam? Létezik hogy ez 620 - 1620 forint legyen? Vagy látok itt felsorolva külön egyesével anyagokat... de nem igazán értem, ezeket kell egyesével kiválogatnom hogy melyik érdekel?

Vagy hogy működik ez, ha szeretném megtudni, hogy állok tápanyagokkal? :)

Ebből a linkelt listából például melyik vizsgálatra lenne ehhez szükségem?


2020. júl. 31. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Laborra a házi orvos küld akkor ha ő kiváncsi valamire,mert akkor könnyebb a betegséget meg állapítani.

Ezt a vizsgálatot a Tb kifizeti a vizsgálatot végző labornak.

A vizsgálat kérés okát a házi orvos feltüntenti a kérő lapon.

DE ha csak kiváncsi vagy akkor is elküldhet,csak oda írja minden költség a beteget terheli.

Máris elmegy a kedved a laborba járástól.

2020. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én ennél a magánlabornál néztem, nem opció jelenleg a háziorvosomhoz mászkálás, beutaló, kórház stb. Itt tudok időpontot foglalni, nem drága, a munkahelyemhez közel van, és amúgy is fogok menni hozzájuk másik vizsgálatra, akkor letudnám ezt is.

A kérdés csak az, hogy pontosan melyik vizsgálatot kell kérnem. :)

2020. júl. 31. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!