Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Urológiára szeretnék menni...

Urológiára szeretnék menni tudtok ajánlani magánrendelőt ahol megvoltatok elégedve?

Figyelt kérdés
Pest megyében lakom és ez ugye egy elég kényes terület. Szeretnék jó ellátásban részesülni, ismerőseim nem tudnak ebben segíteni és magánba szeretnék menni.

2020. aug. 9. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az államiban is nagyon megvoltam,jatt nélkül is .

Többet magánban sem tudnak kicsit többet gagyiznak,hogy ki énekeljék a pénzt a zsebedből.

2020. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Államiba jártam, nagyon rendben volt.
2020. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En a Rozsakertben voltam, teljesen más volt mint egy állni rendelés nekem megérte nagyon :)
2020. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy ki nézi meg a nemi szervedet ?
2020. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Államiban voltam többször is. Meg voltam elégedve az ellátással is meg kultúrált volt a rendelő is. Magánnal az a baj hogy nem biztos hogy van ultrahangjuk. A nélkül meg nem teljeskörű a vizsgálat. Az urológia pont nem az a hely ahova érdemes magánba menni. Még beutalót sem kérnek.
2020. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát, én magánban voltam egy jól felszerelt magán klinikán, ultrahang az ott alap. Medicoverben voltam. Vidéki vizsgálat 10ezer volt. Persze lehet államiban is, mert van szakambulancia lehetőség sürgős esetekre, de most ott várni órákon keresztül nem biztos, hogy megéri. Mert ha komoly baja van az embernek úgy is bemegy sürgősségire. De szerintem ez egyén függő kinek mi. Mert ahogy kitapasztaltam pont az urológia és a bőrgyógyászat az a hely, ahová alap járaton későn kap időpontot az ember, szóval akkor maszek orvos már, már csak az alapos vizsgálat és gyors időpont érdekében.
2020. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is a Medicovert néztem.
2020. aug. 12. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell órákat várni az allamiban időpontra mész most a járvány miatt. Többször voltam más szakorvosi rendelésen. Kongott az ürességtől a rendelő. Semmit nem kellett várni másik alkalommal 2 percet.
2020. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Államaiban voltam az elmúlt két hónapban legalább háromszor, időpontra mentem. Minden alkalommal legalább másfél-két órát vártam...COVID altt is voltam, akkor is több mint egy órát varakoztam, más emberekkel, olyan vizsgálatok voltak a papiromon amit el se végeztek, leraztak egy általános recepttel ami mint kiderült nem lett volna jo, de az orvos végig se hallgatott csak írta a receptet...tehát szerintem megéri maganba menni, de ez megint olyan h maganba is és államiba is volt h kritikán aluli volt az ellátás és volt h teljesen jo.
2020. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerencse kérdése én csalódtam már államiban is meg magánban is. És lenyűgözve is voltam a színvonalas ellátastól mindkét vonalon.
2020. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!