Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy lágyéksérv műtét után...

Egy lágyéksérv műtét után vagy előtte várják az orvosok a 'borítékot'? Mennyit szokás fizetni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak utána fogadhatja el legálisan. Szerencsére egyre többen utána is visszautasítják.
2020. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előtte egyátalán nem,de utána sem.

Nem rég történtek az esetek.

Első eset.A zsebébe akartam csúsztatni a borítékot.

Elnyomta kezem ne sértsen meg,a viszont látásra .

A másodiknál,kissé arogánsan ki is tessékelt az írodájából.

Ahogy kiléptem,útánam lépett.Bocsánat a hangnemért,de ez náluk nem szokás .

Mivel ez életem mentette meg,egy kis ajándék csomagot vittem neki.Így már lehet köszönetet mondani,mondta .

2020. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Soproniak vagyunk, de én dolgoztam a sebészeti szakrendelésen a soproni kórházban. Óriási vágás és mindegyik sebész várja a végén a pénzt. Főleg az egyik. Úgyhogy Győrbe megyünk. Időpont is megvan már. Egy rokonom ugyanilyen műtéten esett át. Láttam a vágást is és 80 ezret kapott az orvos. Ez nem most volt, de itt még mindig tartják a markukat. Traumatológián szintén.

Köszönöm a válaszokat :)

2020. aug. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!