Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Láb visszeret távolítanak el...

Láb visszeret távolítanak el közkórházban is?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha rossz a fogalmazás, arra gondolok, hogy egy normál, mindenki számára hozzáférhető kórházban, miután a háziorvos beutalta az illetőt (nem tudom, mi ennek a módja), van-e egyáltalán lehetőség arra, hogy valakinek eltávolítsák a visszereit a lábából, teljesen a tb által finanszírozva? Tehát nem magánklinikán, ahol, hiába elvileg tb által támogatott műtét, de mégis ki kell fizetni a vizsgálati díjat stb. Mert ahogy rákerestem a visszérműtétre, csak magánklinikákat dobott ki......

2020. aug. 27. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van érsebészet az adott kórházban, igen.
2020. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kihez menjünk először, hogy történjen valami az ügy érdekében? Háziorvoshoz, aki beutal a sebészetre a kórházba? Még sosem volt eddig ilyen tapasztalatom.
2020. aug. 27. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, először a háziorvoshoz, és ő küld majd tovább.
2020. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi idő fog eltelni a beutalástól a műtétig? Illetve az egyik klinika oldalán olvastam, hogy egy napos műtéttel megoldható az egész és már aznap mehetsz is haza, ráadasul kb az életmódon se kell változtatni, nem kell feküdni stb. Erre lehet számítani a közegészségügyi ellátásban is?
2020. aug. 27. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem magán ellátásban fogják csinálni, talán 1-2 hónap is. Én is úgy tudom, hogy még aznap néhány órával a műtét után lehet hazamenni, ha nem alakul ki szövődmény.
2020. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!