Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik korházak vannak rosszab...

Melyik korházak vannak rosszabb állapotban és van esetleg paypal adományozási lehetőség náluk?

Figyelt kérdés
Sokat hallani hogy mennyivel rosszabb mostanság az egészségügy, élő közvetítéseimmel adományt gyüjtenék nem kamu! alapítványoknak (úgyis utánanézek ha említed.)
2020. aug. 29. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Értem én csak fel nem foghatom.

Gondolod ez a megoldás a helyzetre?

2020. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyből a negativitás. Nyílván nem milliók gyülne össze, de valamit csak segítene. De valamit csak tudna segíteni a dolog.

"Ne a hatalmon lévőktől várjuk a dolgok változását, mert a hatalmon lévő emberek nagyon gyakran a világ legüresebb emberei közé tartoznak."

2020. aug. 29. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Osztán milyen számlára gyűjtenéd a pénzt, csak nem a sajátodra? Úgy mégis miből gondolod, hogy az emberek a te hívó szavaidra tejelnének? Valamint azt miből gondolod, hogy ha elkezdenél élő közvetítést adni egy kórházból, akkor nem billentene fenéken a biztonsági őr 2 percen belül úgy, hogy többet ne találd meg a bejáratot?
2020. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Na na , na Kedves Kérdező! Vagy túl idealista és naiv a beállítottságod vagy minket akarsz hülyére venni.

Ha valóban segíteni szeretnél, már utána néztél volna hogyan teheted meg.

Ne haragudj de kérdésed igen csak sok problémát felvet.

Mihelyt hitelt érdemlően bebizonyítod h. erre van lehetőséged és engedélyed melletted állok de így csak csupán átverés íze van a dolognak!

2020. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az enyémre.. ezért is kérdeztem hogy van-e esetleg paypaluk mint a heimpálnak.. de grat magyarország egyből kössünk bele a másikba. .
2020. aug. 29. 18:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem és nem rosszul érzed. Nem kötözködöm csupán látni szeretném hogyan működik az ilyen adományozás. Kérlek írd le h. én is megértsem!
2020. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Twitch és youtube közvetítések(streamek) során legtöbbször paypal számlára adományoznak a nézők. Van program ami figyeli a chatet és ha belehet állítani hogy például ha /donate -t írnak akkor mit írjon/linkeljen be. A heimpál alapítványnak láttam van paypalja, de azt gondolom sokan ismerik. Megkérdem majd googlet is természetesen de gondoltam addig kiírom itt.
2020. aug. 29. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod!
2020. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted az emberek a te közvetítésed nélkül nem tudják, milyen állapotok vannak a kórházakban? És mért kéne az államnak még tovább tejelnünk, mikor befizetjük az adót és tb járulékot, amiknek az egészségügyi kiadásokra kéne menniük. Továbbá hogy tudnád te azt garantálni, hogy a befutó pénz a betegellátásra fordítódna, nem mondjuk az igazgató irodájának aranyba foglalására. Mellesleg így arról se lenne fogalmad, hogy mennyi pénzt sikerülne összelejmolnod.
2020. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!