Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon ideges lettem a mai...

Nagyon ideges lettem a mai nap folyamán. Ti hogy reagáltatok volna? Ma tüdő röntgenen voltam, két ajtó volt az előttem lévő embert az öltözös ajtón hívták be, engem meg rögtön azon az ajtón ahol már rögtön a röntgen gép van. Folytatás lent!

Figyelt kérdés
Nem volt semmi szék csak egy asztal. Mivel egyedül mentem a mobiltelefonom nálam volt, amit rátettem az asztalra, de rögtön le kiabált a nő hogy vegyem le asztalrol és foglyam a kezemben a pólómmal együtt és mennyek be a gépbe. Ez alatt a nő lefulyta az asztalt. Ez nagyon felháborító volt! Most eltudjátok képzelni hogy a tüdőmet úgy röntgenezték még hogy egyik kezembe a telefonom, a másikba a pólóm volt. (Amikor eleve nem lehet semmi fémes tárgy nállad) Még jóhogy a karórámat nem vettem fel (otthon hagytam), illetve nem romlott el a telefonom. Csak gratulálni tudok ennek a nőnek! Én minden évben elmegyek tüdőszűrőre, de még ilyen soha nem történt velem. Nektek mi a vélemányetek?

#egészségügy #röntgen #tüdőszűrés #Kérlek oszd meg véleményed!
2020. aug. 31. 14:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
UI. Ja és még szólt, hogy siessek mert öltözik egy nő az öltözőben! (Eleve engem is oda kellett volna hívni)
2020. aug. 31. 14:39
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem kellene elítélned első találkozásra. Lehet neki is egy rossz napja, mégis csak az egészségügyben dolgozik. Ha mondjuk tapasztalatból mondod hogy mindig ilyen akkor oké hogy felháborító.

Én arra szoktam gondolni, hogy oka van amiért ilyen feszült és véletlenül épp ott voltam.

Persze nem mentség, az hogy máson tölti ki, de engem lenyugtat az ha megpróbálok együttérzőbb lenni.

2020. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerinted az normáláis, hogy ruhával, telefonnal együtt csinálják?
2020. aug. 31. 14:45
 4/14 A kérdező kommentje:
*normális
2020. aug. 31. 14:45
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a gép működését jobban érti mint te. Valószínűleg rutin és előírás hogy ne legyen nálad semmi, de alapból működik és rendes felvételt tud csinálni. Nem ócska 40 éves gépekkel dolgoznak.
2020. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#2

Helyesen írtam a szavakat egy két szót kivéve,amit a gyors írás miatt írtam el.

2020. aug. 31. 14:51
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Jajj de borzasztó probléma ez, hogy rögtön a gyakorira kell szaladni nyafogni. Képzeld, sem neked, sem a telefonodnak, sem a pólódnak nem lett semmi baja.
2020. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nem normalis dolog. Magyarorszagon ugyan tortennek ilyen dolgok es jo pofat vag mindenki hozza, de biztos lehetsz benne, abszurd.
2020. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem MR berendezés, csak a képbe nem lóghat bele a fém, tehát a kezedben elfér... DE alap dolog, hogy legalább egy szék legyen, amire le tudsz pakolni. És alap dolog, hogy normálisan beszélünk a pácienssel.


Egyébként orvosként az a véleményem, hogy ezt a problémát ne ide írd, hanem jelezd az adott intézmény vezetése felé. Ha nem lehet lepakolni az nagyon gáz.

2020. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

És nézd át a helyesírást mielőtt nyilvánosan kiírsz valamit, mert botrány, hogy egy mondatot nem tudsz helyesen leírni.


Egyébként nem normális, mindenkinek van szar napja, de nem idegen embereken kellene levezetni.

2020. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!