Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha pozitív tesztem miatt...

Ráckevei-Rác Kamilla kérdése:

Ha pozitív tesztem miatt kerültem karanténba, de nekem már negatív, viszont a testvéremnek most lett pozitív, akkor nekem meg kell várnom míg neki is negatív lesz?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 hete derült ki pozitív tesztem, így karanténba kellett vonulnom a családommal együtt, akiknek akkor negatív volt. Testvéremet most letesztelték, mert tünetei voltak, ő pozitív lett, neki most kezdődik. A kérdésem pedig az lenne, hogy nekem addig tart a karatén amíg ő is negatív lesz, vagy én már elmehetek, ha meggyógyultam? (Egy órája olvasgatom a jogszabályokat de erről sehol nem írnak)

2020. szept. 1. 08:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kéne karanténban maradnod? Hetekig-hónapokig te most biztosan nem kapod el, tehát tök mindegy, hogy mi van a tesóddal.
2020. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért hiszik sokan azt,hogy csak külföldön vagy külföldön járt személytől lehet elkapni ezt?
2020. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!